Tipy na obývací stěny #1

U televize stráví Češi za celý svůj život spoustu času. Po těžké práci si chtějí jednoduše odpočinout. Kromě televize, vnímáme také okolí. Určitě byste se chtěli dívat na moderní obývací stěny, které v žádné domácnosti 21. století nesmí chybět. Přinášíme vám tipy na obývací stěny, které si určitě zamilujete.

Obývací stěna SALE
Obývací stěna Sale nabízí jednoduchý, ale moderní design, který se hodí do každé dnešní domácnosti. Obývací stěna SALE je vhodná pro každého, ať už se jedná o mladý pár či lidi v důchodů. Svým vzhledem rozhodně neurazí a díky nízké pořizovací ceně si ji může dovolit téměř každý.
Cena: 3.099,- Kč až 4.139,- Kč
Odkaz na obývací stěnu: ZDE

Obývací stěna ALASKA
Obývací stěna ALASKA v provedení bílé barvy se hodí do každého moderního bytu. Jednoduše si ji můžete pořídit i do menších bytu. Obývací stěna ALASKA se vyrábí ve vysokému lesku a se stylovými drážkami, které dodají vašemu obývacímu pokoji ten správný šmrnc. Obývací stěna ALASKA má zabudované osvětlení se spotřební třídou A++-A.
Cena: 8.999,- Kč až 10.999,- Kč
Odkaz na obývací stěnu: ZDE

Obývací stěna FABLE
Obývací stěna s jednoduchým, přesto moderním vzhledem z materiálu, který je snadno udržovatelný (lamino) je vhodnou volbou pro každou rodinu.
Cena: 7.999,- Kč až 9.999,- Kč
Odkaz na obývací stěnu: ZDE

Obývací stěna STONE
Designová obývací stěna STONE patří do kategorie dražších nábytků. Obývací stěna STONE se vyrábí v orámovaném korpusu v dekoru betonu. Ve vitríně je zabudováno LED osvětlení s energetickou třídou A++-A. Obývací stěna STONE má mnoho úložného prostoru například pro vaše dokumenty nebo knihy.
Cena: 12.999,- Kč až 16.499,- Kč
Odkaz na obývací stěnu: ZDE

Obývací stěna FRONTAL 1
Nadčasový vzhled obývací stěny FRONTAL 1 nabídne majitelům skvělou podívanou při sledování televize. Obývací stěna FRONTAL 1 se díky promyšlenému sestavení parádně hodí i do menších bytů.
Cena: 5.999,- Kč až 6.999,- Kč
Odkaz na obývací stěnu: ZDE

POZOR! Ceny se mohou u internetových obchodů měnit, negarantujeme stejné ceny.
Tipy na obývací stěny jsou z našich zdrojů

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *